A A A

Contacte

Programul de lucru 

Luni - Vineri de la 08:30 pînă la 17:00
Pauza de la 13:00 pînă la 13:30


Zilele de primire în secția civilă/penală: Luni, Miercuri, Vineri
Orele de primire în secția civilă/penală: 09:00 - 13:00


Serviciul relații publice și mass-media: Tel.: (022) 409-209;
Biroul de audiență: Tel.: (022) 40-92-09; fax.(022) 63-53-55;

Cancelaria civilă: Tel.: (022) 409-110

Cancelaria penală: Tel.: (022) 409-120

Arhiva: Tel.: (022) 40-92-10

e-mail: cac@justice.md

* Actele de procedură se depun în conformitate cu rigorile procedurilor prevăzute de legislație și nu se vor expedia la această adresă electronică.
 

Lista judecătorilor și telefoanelor de contactale ale grefierilor 

Nr.

Judecător       

Grefier Telefon   

1.

Pleșca Ion Popa Larisa 63-54-38  
2. Iordan Iurie Său Cristina 63-54-15  
3. Budăi Nelea Fortună Elena 63-55-15  
4. Anton Marina Țînțari Victoria 63-54-28  
5. Bulhac Ion Ustroi Dina 40-92-04  
7. Bîrcă Boris Bejinari Maria 63-54-26  
8. Bostan Angela Mororaș Irina 63-54-24  
10 Bulgac Lidia Călin Elena 63-54-37  
11. Buhnaci Virgiliu Boaghe Olga 63-54-40  
12. Bulhac Ion Bucătaru Andrei 40-92-04  
14. Clim Eugeniu Tataru Artiom 63-54-44  
15. Cotruță Iurie Ceresău Cristina 63-54-27  
16. Clima Vladislav Cupcic Luminița 40-92-11  
17. Cotorobai Vitalie Iorga Mihai 40-92-02  
18. Cojocaru Olga   63-53-32  
19. Danilov Aliona Straton Maria 63-54-35  
20. Dașchevici Grigore Pantea Natalia 63-54-37  
21. Diaconu Mihail Lungu Neonil 63-53-29  
22 Furdui Sergiu Pascari Iulia 63-54-22  
23 Gafton Alexandru Jitari Tatiana 63-53-36  
24. Gîrbu Silvia Dobîndă Elisei 63-54-47  
25. Guzun Maria Roșu Ana 63-53-33  
26. Iorgov Steliana Fiodorov Daniela 40-92-05  
27. Lîsîi Ghenadie Toma Petru 63-53-48  
28. Malîi Ala Vatavu Valentin 40-92-05  
29. Mihăilă Viorica Pîrvu Mihaela 63-54-40  
30 Melinteanu Iurie Dandara Roman 63-53-46  
31 Minciuna Anatolie

Rotaru Alexandrina

63-53-46  
32 Mînăscurtă Igor Mămăligă Mihaela 63-54-39  
33. Morozan Ghenadie  Istrati Andrian 63-53-45  
34. Muruianu Ion  Lipchin Nadejda 63-54-35  
35. Negru Maria Ursache Dorin 63-54-30  
36. Negru Veronica Samatiuc Marina 63-54-29  
37. Pahopol Anatolie Seu Andriana 63-55-01  
38. Panov Ana Catana Tatiana 63-54-25  
39. Palanciuc Ecaterina  Savca Ecaterina 63-54-41  
40. Pruteanu Liuba Moraru Irina 63-54-36  
41. Robu Oxana Bîrîiac Marina 63-53-48  
42. Spoială Alexandru Țigănașu Adelina 63-54-35  
43. Secrieru Ion Moscaliuc Victoria 63-54-36  
44. Simciuc Natalia Karaagac Veronica 63-54-26  
45. Sîrbu Victoria Negrei Corina 63-52-15  
46. Teleucă Stelian Nicolai Zinaida 63-54-23  
47. Țurcan Ion  Plămădeală Elena 63-53-27  
48. Ulianovschi Xenofon Ursu Renata 63-53-47  
49. Ursu Ludmila Albu Tatiana 40-92-01  
50. Vrabii Silvia  Papcovscaia Maria 63-53-30